28czerwiec

Ireneusz Kazimierczyk

Firma Grupa Profesja zorganizowała dla naszych pracowników szkolenie z „Planowania i zarządzania” oraz „Zarządzania zespołem” w dniach 28-29.04.2021. Szkolenie zostało poprzedzone dokładnym badaniem potrzeb, a także poznaniem oczekiwań oraz specyfiki stanowisk pracy uczestników szkolenia, co umożliwiło dostosowanie programu szkolenia. Trenerka była doskonale przygotowana merytorycznie oraz stworzyła miłą atmosferę podczas dni szkoleniowych. Na uwagę zasługuje kontakt z pracownikiem firmy szkoleniowej Grupa Profesja, który był pomocny w zakresie obsługi administracyjnej i organizacyjnej na każdym etapie szkolenia.

Rekomendujemy firmę szkoleniową Grupa Profesja. Potwierdzamy chęć dalszej współpracy.

 
 

10Maj

Tomasz Belau

Efektywny rozwój zawodowy pracowników to bardzo odpowiedzialne zadanie dla każdego zarządu firmy działającej w branży technicznej, dlatego do przeprowadzenia szkolenia „Facebook w biznesie. Instagram w biznesie. Marka pracodawcy” wybraliśmy firmę szkoleniową Grupa Profesja. Szkolenie pozwoliło szerzej spojrzeć na zagadnienia związane ze sprzedażą produktów oraz budowaniem marki KTB w social mediach. Dzięki temu szkoleniu nasi pracownicy nie tylko uporządkowali swoją wiedzę dotyczącą social mediów w biznesie, ale także wiele się nauczyli: „…uzyskałem wiele nowych informacji o tworzeniu angażujących treści, o zarządzaniu komunikacją kryzysową, tworzeniu materiałów offline, o których nie miałem wcześniej pojęcia”. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Grupą Profesja i polecamy usługi firmom poszukującym profesjonalnie prowadzonych szkoleń.

10Maj

Sławomir Kobyłka

Grupa Profesja zorganizowała dla nas szkolenie „Facebook w biznesie. Instagram w biznesie. Marka Pracodawcy”. Od początku współpracy Grupa Profesja dała nam się poznać jako solidny i rzeczowy partner. Połączenie szerokiego doświadczenia biznesowego z wiedzą przekazaną podczas spotkania dały nieocenione korzyści dla sprawnego funkcjonowania naszej firmy. Trener przekazał nam fachową wiedzę dotyczącą m.in. budowania wizerunku własnej firmy w social media, jak skupić uwagę klientów, jak utrzymać z nimi wirtualne relacje, jak pozyskać zainteresowanie produktem i usługami firmy, jak dobrać odpowiednią strategię reklamową do biznesu. Przekazana wiedza przyczyniła się do pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży naszych produktów. Rekomenduję firmę Grupa Profesja jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych.

30kwiecień

Sławomir Jacek Sugier

Hiro sp. z o.o. serdecznie dziękuje firma Grupa Profesja sp. z o.o. za zorganizowanie szkolenia „Sprzedaż i obsługa klienta w dzisiejszej rzeczywistości, połączone z wiedzą na temat odpowiedniej komunikacji, motywacji i radzenie sobie ze stresem” w dniach 15 -19.02.2021 roku. Zostało ono starannie przygotowane dzięki doskonałej komunikacji z biurem firmy. Wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, elastyczność i partnerska współpraca zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny jak i organizacyjny szkolenia. Nasi pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów, które są przydatne w codziennej pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Grupa Profesja Sp.z o.o. jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę z firmą.

28kwiecień

Sylwia Mager

Z ogromną przyjemnością pragnę podziękować zespołowi Grupa Profesja Sp.z o.o., szczególnie konsultantom oraz trenerom za przeprowadzenie szkoleń w firmie Ecommerceconnections Sp. z o.o.
Otrzymaliśmy profesjonalne i rzetelne wsparcie w zakresie informacji oraz rekrutacji do dofinansowania do szkoleń. Pracownicy Grupy Profesja wykazali się ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim zaangażowaniem na każdym etapie współpracy. Poziom szkoleń został wysoko oceniony przez naszych pracowników.
Rekomenduję Grupę Profesja jako rzetelną firmę szkoleniową.

 
 
 

06czerwiec

Joanna Kruszyńska

Konsultanci realizujący usługi rozwojowe wykazali się wysokimi kwalifikacjami interpersonalnymi, a powierzone zadania wykonywali skrupulatnie i terminowo. Wyróżnić należy dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną trenerów prowadzących szkolenia, jak też ich doświadczenie biznesowe tj. umiejętność przekazywania informacji i rzetelne realizowanie programu. Eksperci przejawiali otwartość i gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a omawiane treści były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały.
Na uwagę zasługuje wysoki poziom orientacji na potrzeby klienta, dbałość o realizację szkoleń zgodnie z przyjętym planem, a także pełne zaangażowanie i profesjonalizm obsługujących nas Konsultantów Grupy Profesja.

 
 

Nawigacja po wpisach