06grudzień

Alina Nawrocka

FENIX PET Sp. z o.o. Sp.k. z przyjemnością pragnie podziękować firmie Grupa Profesja za profesjonalne przeprowadzenie szkoleń dla pracowników naszej firmy. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą, otwartością, innowacyjnością w danych obszarach tematycznych. Szkolenia były prowadzone w formie warsztatu, gdzie ćwiczenia stanowiły 80% czasu. Każdy projekt szkoleniowy zawsze rozpoczynał się od doprecyzowania celów, czyli efektów, jakie firma chce uzyskać oraz ustalenie wskaźników po jakich będzie można łatwo ocenić czy cele te zostały osiągnięte w trakcie wdrożenia. Otrzymaliśmy również rzetelne wsparcie w zakresie przygotowania i rozliczenia wniosku o dofinansowanie usług rozwojowych, za co dziękujemy pracownikowi firmy. Nasi pracownicy ocenili szkolenia na bardzo wysokim poziomie, a uzyskaną wiedzę od razu wdrożyli do codziennej pracy. Polecamy firmę szkoleniową Grupa Profesja, licząc na dalszą współpracę.

 

28czerwiec

Ireneusz Kazimierczyk

Firma Grupa Profesja zorganizowała dla naszych pracowników szkolenie z „Planowania i zarządzania” oraz „Zarządzania zespołem” w dniach 28-29.04.2021. Szkolenie zostało poprzedzone dokładnym badaniem potrzeb, a także poznaniem oczekiwań oraz specyfiki stanowisk pracy uczestników szkolenia, co umożliwiło dostosowanie programu szkolenia. Trenerka była doskonale przygotowana merytorycznie oraz stworzyła miłą atmosferę podczas dni szkoleniowych. Na uwagę zasługuje kontakt z pracownikiem firmy szkoleniowej Grupa Profesja, który był pomocny w zakresie obsługi administracyjnej i organizacyjnej na każdym etapie szkolenia.

Rekomendujemy firmę szkoleniową Grupa Profesja. Potwierdzamy chęć dalszej współpracy.

 
 

10Maj

Tomasz Belau

Efektywny rozwój zawodowy pracowników to bardzo odpowiedzialne zadanie dla każdego zarządu firmy działającej w branży technicznej, dlatego do przeprowadzenia szkolenia „Facebook w biznesie. Instagram w biznesie. Marka pracodawcy” wybraliśmy firmę szkoleniową Grupa Profesja. Szkolenie pozwoliło szerzej spojrzeć na zagadnienia związane ze sprzedażą produktów oraz budowaniem marki KTB w social mediach. Dzięki temu szkoleniu nasi pracownicy nie tylko uporządkowali swoją wiedzę dotyczącą social mediów w biznesie, ale także wiele się nauczyli: „…uzyskałem wiele nowych informacji o tworzeniu angażujących treści, o zarządzaniu komunikacją kryzysową, tworzeniu materiałów offline, o których nie miałem wcześniej pojęcia”. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Grupą Profesja i polecamy usługi firmom poszukującym profesjonalnie prowadzonych szkoleń.

10Maj

Sławomir Kobyłka

Grupa Profesja zorganizowała dla nas szkolenie „Facebook w biznesie. Instagram w biznesie. Marka Pracodawcy”. Od początku współpracy Grupa Profesja dała nam się poznać jako solidny i rzeczowy partner. Połączenie szerokiego doświadczenia biznesowego z wiedzą przekazaną podczas spotkania dały nieocenione korzyści dla sprawnego funkcjonowania naszej firmy. Trener przekazał nam fachową wiedzę dotyczącą m.in. budowania wizerunku własnej firmy w social media, jak skupić uwagę klientów, jak utrzymać z nimi wirtualne relacje, jak pozyskać zainteresowanie produktem i usługami firmy, jak dobrać odpowiednią strategię reklamową do biznesu. Przekazana wiedza przyczyniła się do pozyskania nowych klientów i zwiększenia sprzedaży naszych produktów. Rekomenduję firmę Grupa Profesja jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych.

30kwiecień

Sławomir Jacek Sugier

Hiro sp. z o.o. serdecznie dziękuje firma Grupa Profesja sp. z o.o. za zorganizowanie szkolenia „Sprzedaż i obsługa klienta w dzisiejszej rzeczywistości, połączone z wiedzą na temat odpowiedniej komunikacji, motywacji i radzenie sobie ze stresem” w dniach 15 -19.02.2021 roku. Zostało ono starannie przygotowane dzięki doskonałej komunikacji z biurem firmy. Wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, elastyczność i partnerska współpraca zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny jak i organizacyjny szkolenia. Nasi pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów, które są przydatne w codziennej pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Grupa Profesja Sp.z o.o. jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę z firmą.

28kwiecień

Sylwia Mager

Z ogromną przyjemnością pragnę podziękować zespołowi Grupa Profesja Sp.z o.o., szczególnie konsultantom oraz trenerom za przeprowadzenie szkoleń w firmie Ecommerceconnections Sp. z o.o.
Otrzymaliśmy profesjonalne i rzetelne wsparcie w zakresie informacji oraz rekrutacji do dofinansowania do szkoleń. Pracownicy Grupy Profesja wykazali się ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim zaangażowaniem na każdym etapie współpracy. Poziom szkoleń został wysoko oceniony przez naszych pracowników.
Rekomenduję Grupę Profesja jako rzetelną firmę szkoleniową.

 
 
 

Nawigacja po wpisach