Marta Poczta

O trenerze

Certyfikowany trener, konsultant biznesowy, filolog, szkoleniowiec, menedżer projektów międzynarodowych, doświadczony praktyk sprzedaży.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z różnic międzykulturowych, skutecznej komunikacji w biznesie, prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych, nowoczesnych technik sprzedaży, delegowania zadań, budowania zaangażowania, i motywacji pracowników.

Ma 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu prezentacji (w tym: handlowych i produktowych). Jako trener zrealizowała ponad 6000 godzin szkoleniowych i mentoringowych dla handlowców, trenerów i menedżerów sprzedaży oraz kadry kierowniczej w kraju i za granicą.

Doświadczenie handlowe i menedżerskie zdobywała m. in. w firmie TOMA Sp. Z o.o.; Activ Consulting sp. z o.o. kompleksowe doradztwo biznesowe; INOXIA Srl Italy /Belarus/Russia.

W organizacjach tych była odpowiedzialna za wspieranie procesów rozwojowych, rekrutację personelu, planowanie i organizowanie zespołu do realizacji projektu; tworzyła strukturę i standardy pracy w zespole; motywowała, kierowała oraz kontrolowała pracę grupy.

Posiada szeroką wiedzę na temat rynku produktów i usług szkoleniowych, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym (Włochy, Rosja, Białoruś, Ukraina), znajomość aktualnych raportów i trendów w obszarze HR oraz projektów rozwojowych.

Prowadzi specjalistyczne kursy i warsztaty językowe w zakresie skutecznej komunikacji w środowisku pracy w języku rosyjskim i angielskim.

Specjalizacje

Marta Poczta

Sprzedaż

Marta Poczta

Komunikacja

Marta Poczta

Różnice międzykulturowe

Informacje dodatkowe

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na wydziale Neofilologii, (kierunek: filologia rosyjsko-angielska).

Ukończyła Studia Doktoranckie w zakresie językoznawstwa rosyjskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, a także Szkołę Trenerów Biznesu (Grupa SET w Poznaniu) i Kurs Trenerów Zarządzania MATRIK (Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK w Krakowie).

Koordynator Wielkopolskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK, członek klubu biznesowego Toastmasters Business Club w Poznaniu oraz Facylitator procesu Action Learning.