Joanna Jadach

O trenerze

Trener biznesu i konsultant rozwoju organizacji. Pracuje w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenia biznesowe związane z pełnieniem różnych funkcji w organizacjach: menedżer sprzedaży, HR Biznes Partner, menedżer szkoleń i rozwoju, kierownik projektów edukacyjnych i HR-owych, związanych ze zmianą kultury organizacji (m. in. zaangażowania pracowników, polityki personalnej, rozwoju pracowników, motywującego przywództwa, zarządzania talentami i outplacementu).

Aktywny trener menedżerów i trenerów biznesu w obszarach: strategiczny HR, zarządzanie zespołami i kierowanie zespołem, komunikacja biznesowa oraz trening trenerów. Specjalizuje się we wspieraniu organizacji i zespołów HR w zmianach kultury organizacji poprzez wdrożenia systemów rozwoju kompetencji, zmian strukturalnych i przywództwa, budowania zaangażowania pracowników, zarządzania talentami i onboardingu.

Ponad 1000 dni szkoleniowych, czyli ok. 8 500 godzin spędziła na sali szkoleniowej.

Specjalizacje

Joanna Jadach

Sprzedaż

Joanna Jadach

Komunikacja

Joanna Jadach

Zarządzanie

Informacje dodatkowe

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Medycznej we Wrocławiu (dr biologii) oraz Politechniki Wrocławskiej i Stanowego Uniwersytetu  Connecticut USA (studia podyplomowe, Komunikacja w organizacji i zarządzaniu).

Posiada certyfikaty:

  • zarządzania projektami Ten Step® PMP,
  • praktyka Lean Manufacturing (Lider Lean Manufacturing, Swisscert),
  • konsultanta organizacji (First Certificate in Organizational Development Consulting, Advisio),
  • certyfikat coacha ICC,
  • certyfikat trenera zarządzania  (Edexcel International, BTEC  Professional Qualifications, Wielka Brytania).