Agata Kurzajak

O trenerze

Trener umiejętności miękkich, doradca zawodowy, ale również specjalistka od gotowania i miłośniczka tworzenia artystycznych rzeczy, np. witraży, lalek, czy odnawiania mebli.

Od ponad 7 lat z powodzeniem prowadzi bloga kulinarnego: www.ziarenkapieprzu.com.pl. Brała udział w warsztatach kulinarnych dotyczących kuchni indyjskiej, a także pracy z rybami i owocami morza. Kursy odbywały się w firmach: Concordia Design, Restauracja SPOT. Jest samoukiem - czyta, ogląda, testuje, eksperymentuje.

Współpracowała z kilkoma firmami, np. firmą Octim, z którą organizowała konkurs na własnego bloga. Dwukrotnie wystawiała również swoje produkty na Świątecznym Wolnym Targu w Starym Browarze. Współpracowała też z Poznańskim Bankiem Czasu oraz przygotowywała posiłki wg indywidualnych diet klientów. Gotowała przez krótki okres czasu dla dzieci w przedszkolu. Były to krótkie spotkania pokazowe połączone z nauką. Prowadziła również warsztaty kulinarno-piekarnicze dla młodzieży i nauczycieli w Zespole Szkół im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie.

Specjalizacje

Agata Kurzajak

Doradztwo zawodowe

Agata Kurzajak

Arteterapia

Agata Kurzajak

Warsztaty artystyczne i kulinarne

Informacje dodatkowe

  • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Studia Podyplomowe: arteterapia.
  • Szkolenie: „Off-line, on-line-nowe technologie w doradztwie zawodowym”.
  • Szkolenie: „Psychologiczne aspekty prawa pracy”.