09sierpień
Kobieta skuteczna zawodowo i w relacjach. Spotkanie Profesji dla Kobiet

KOBIETA SKUTECZNA

ZAWODOWO I W RELACJACH

Zastanawiasz się jak skutecznie realizować swoje plany, te zawodowe i prywatne? Chcesz być skuteczną w relacjach i działaniu? Chcesz dowiedzieć się jak zamienić wszystko co Cię spotyka na paliwo do skutecznego działania?

Dołącz do grona podobnych Tobie kobiet i przyjdź na spotkanie!

7 września 2019, godzina 10.00

O najwyższym wymiarze skuteczności w życiu zawodowym i prywatnym

opowie: Dominika Flaczyk

prezeska Grupy Profesja, inicjatorka Profesji dla Kobiet, nowatorskich programów rozwojowych dla kobiet biznesu!

W programie dnia:

“Porażki, kryzysy, konflikty i…inne sukcesy”

prelekcja Dominiki Flaczyk z ogromną dawką wiedzy i inspiracji

oraz

 warsztaty łączące teorię z praktyką prowadzone przez:

Annę Łaszcz oraz Oliwię Samelak

W czasie spotkania:

– poznasz najważniejsze czynniki skuteczności

– odkryjesz rolę porażek w drodze do sukcesu

– zobaczysz mechanizmy zachodzące w kryzysie i konflikcie

 – nauczysz się jak przyjmować i przekazywać informację zwrotną

 Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz już 7 września 2019!

Spotkanie odbędzie się w przepięknej Kołodziejówce pod Poznaniem.

Spotkanie potrwa 5 godzin, początek o godzinie 10.00

Koszt uczestnictwa: 150 zł od osoby

Cena obejmuje: udział w spotkaniu, przerwy kawowe oraz poczęstunek (pyszne, lokalne specjały)

Oderwij się od codziennych spraw i dołącz do grona wyjątkowych kobiet!

Dominika Flaczyk, Przedsiębiorca, wieloletni menadżer, założycielka, właścicielka i CEO kliku spółek kapitałowych działających w obszarze kompleksowych usług HR w tym edukacji osób dorosłych, wsparcia przedsiębiorczości i aktywizacji zawodowej w ramach realizowanych projektów unijnych szkoleniowo-doradczych oraz usług konsultingu biznesowego w tym szkoleń, coachingu i mentoringu a także kompleksowych usług rekrutacyjnych dla firm. Wiodące marki to Wielkopolska Szkoła Przedsiębiorczości Sp. z o.o. i Grupa Profesja Sp. z o.o. Z wykształcenia magister ekonomii, obecnie ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ponadto działaczka społeczna, współzarządza Fundacją Partycypacji Społecznej. Członkini licznych organizacji pozarządowych m.in. Lewiatana, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz organizacji wspierających przedsiębiorczość u kobiet np. Business Professional Women czy Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Poznaniu. Prelegentka wielu konferencji i wywiadów w prasie i telewizji na temat zarządzania MŚP, zarządzania systemowego i kryzysowego oraz problematyki rynku pracy i wspierania kobiet w biznesie.  Realizuje międzynarodowe projekty społeczne. Absolwentka rocznego programu szkoleniowo-rozwojowego w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych w Warszawie a także Coachingu Systemowego w Systemic Coaching & Constellations Johna Whittingtona w Londynie. Jej pasją zawodową jest zarządzanie systemowe i antykryzysowe z praktycznym zastosowaniem metody ustawień systemowych w organizacjach, powiązania nauki z biznesem, wspieranie równouprawnienia i udziału kobiet w zarządach firm jako determinantę zwiększającą ich efektywność na rynku a także sukcesja w firmach rodzinnych. Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego, zdrowego trybu życia oraz naturalnych metod leczenia. Szczęśliwa mama Zosi i Jędrka.

Anna Łaszcz, posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji oraz ewaluacji szkoleń. Z wykształcenia jest psychologiem, kognitywistą, doradcą zawodowym i pedagogiem. Ukończyła psychologię pracy i organizacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz szkołę trenerów biznesu.

Oliwia Samelak, podwójny magister: psychologii i ekonomii. Koneser szczęścia, kobieta, której misją jest inspirowanie innych do maksymalizacji swojego potencjału. Autorka licznych artykułów i programów rozwojowych, w trakcie pisania pracy doktorskiej na temat firm rodzinnych