Trener kompetencji cyfrowych

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Aktualnie  poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Trener kompetencji cyfrowych

miejsce: wielkopolska

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:

  •  diagnoza potrzeb szkoleniowych
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych (A-B)
  • bieżąca analiza i monitoring efektów działań rozwojowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia trenerskiego (min. 200h przeprowadzonych szkoleń), popartego np. certyfikatami i rekomendacjami;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego oraz posiadania kwalifikacji do nauczania kompetencji cyfrowych (A- B zgodnie z DigComp),
  • otwartości, zaangażowania i entuzjazmu w pracy;
  • umiejętności pracy ze słuchaczami;
  • gotowości do wyjazdów służbowych.

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B;
  • możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych poprzez realizację projektów dla znanych polskich firm.

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu