GRUPA PROFESJA to agencja doradztwa personalnego działająca w trzech obszarach: rekrutacja, szkolenia, projekty unijne. Od 2010 z sukcesem realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej oraz podnoszenia kompetencji. Specjalizujemy się także w szkoleniach z zakresu zarządzania, sprzedaży, HR. Pracujemy warsztatowo, wykorzystując elementy coachingu i mentoringu. Podnosimy kompetencje pracowników, odkrywamy talenty i mocne strony, pracujemy zgodnie z misją, strategią i celami naszych Klientów.

Trener kompetencji cyfrowych

Szukamy Trenerów z zakresu kompetencji cyfrowych do współpracy terminowej/projektowej, głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:

 • diagnoza potrzeb szkoleniowych;
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych (A-B)
  • bieżąca analiza i monitoring efektów działań rozwojowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

 • doświadczenia trenerskiego (min. 200h przeprowadzonych szkoleń), popartego np. certyfikatami i rekomendacjami;
 • wykształcenia wyższego kierunkowego oraz posiadania kwalifikacji do nauczania kompetencji cyfrowych (A- B zgodnie z DigComp),
 • otwartości, zaangażowania i entuzjazmu w pracy;
 • umiejętności pracy ze słuchaczami;
 • gotowości do wyjazdów służbowych.

W zamian możemy Ci zaoferować:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B;
 • możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych poprzez realizację projektów dla znanych polskich firm.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej www.grupaprofesja.com W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.