Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA  sp. z o.o. posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. – Jesteśmy agencją pracy oraz instytucją szkoleniową. Realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej. Oferujemy kompleksowe usługi HR dla firm. Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Stażysta/tka w dziale marketingu
Miejsce pracy: Poznań, Grunwald

Zadania na stanowisku:

– wsparcie działu marketingu w zadaniach e-marketingowych: pozycjonowanie, słowa kluczowe;
– social media: prowadzenie FP spółek i Grupy, płatne kampanie (planowanie i realizacja);
– analiza prowadzonych działań i ich optymalizacja;
– bieżące aktualizowanie strony firmowej;
– przygotowywanie materiałów promocyjnych, pomoc w organizacji eventów.
– monitoring rynku, konkurencji oraz trendów z obszaru marketingu.

Kandydacie jeśli:

– masz 6 miesięcy doświadczenia w obszarze marketingu internetowego lub studia kierunkowe;
– sprawnie poruszasz się po mediach społecznościowych;
– znasz narzędzia marketingowe;
– językiem angielskim posługujesz się komunikatywnie;
– chcesz się dalej rozwijać i uczyć od najlepszych – APLIKUJ!

Oferujemy:

– 3 miesięczny płatny staż, z możliwością przedłużenia współpracy;
– niezbędne narzędzia pracy;
– rozwój w ramach stanowiska;
– pyszna kawa, komfortowe biuro oraz dobra atmosfera gwarantowana!