Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta jednej z największych agencji reklamowych w Polsce poszukujemy nieprzeciętnego kandydata na stanowisko:

                                                                                   Specjalista ds. SEO
                                                                Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,
– samodzielna optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek,
– współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę.
– kontakt z klientami w kwestiach technicznych.

Od kandydatów oczekujemy:
– min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
– praktycznej znajomości HTML, XHTML, PHP, CSS,
– umiejętności obsługi systemów zarządzania treścią,
– znajomości popularnych skryptów e-commerce,
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego – B2.

W zamian oferujemy:
– pracę na podstawie umowy o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za wyniki,
– możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Team Leadera,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.