Specjalista ds. analizy zamówień

Grupa Profesja Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Aktywnie promujemy naukę i wspieramy przedsiębiorczość, a jednocześnie pracujemy dla dużych i znanych marek. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Dla jednej z nich szukamy:

Specjalisty ds. obsługi klienta

(Ksawerów)

Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji łożysk oraz piast dla samochodów osobowych wszystkich marek. Realizują zamówienia na terenie całej Europy,  produkuje części zamienne do samochodów wielu producentów, m.in. Lancia, Seat, Volvo, Audi, Volkswagen i wiele innych.

Zacznij współpracę z firmą która oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia w wiodącej grupie producentów części motoryzacyjnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8-16
  • Specjalistyczne szkolenia branżowe
  • Miejsce pracy w nieustannie rozwijającej się firmie oraz wspierający i przyjazny zespół młodych ludzi
  • Uczestniczenie w targach zagranicznych
  • Ubezpieczenie grupowe

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta również zagranicznego? Chcesz poznać i rozwijać się w branży motoryzacyjnej?

  • Znasz i wykorzystujesz program OPTIMA
  • Sprawnie obsługujesz program EXEL
  • Komunikujesz się w języku angielskim (min.B1)

BARDZO CHĘTNIE CIĘ POZNAMY! Porozmawiajmy o szczegółach współpracy:
Rekrutację prowadzi Ania:
☎ 791 119 666
✉ anna.gasiorek@grupaprofesja.com

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi: