Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta z branży reklamowej zajmującego się produkcją i znakowaniem odzieży oraz gadżetów reklamowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w młodym i kreatywnym zespole jako:

                                                                  Specjalista ds. HR
                                                  Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
– współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, analiza wskaźników HR,
– wdrażanie nowych pracowników,
– budowa systemu motywowania pracowników,
– organizacja imprez integracyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:
– doświadczenia w obszarze rekrutacji,
– znajomości narzędzi rekrutacyjnych,
– skrupulatności, komunikatywności,
– mile widziana znajomość programów wspomagających procesy HR.

W zamian oferujemy:
– pracę na podstawie umowy o pracę lub zlecenie do wyboru,
– atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia pracownicze,
– rabaty pracownicze na produkty i usługi firmy,
– dostęp do biblioteczki firmowej, w której znajdziesz filmy i książki,
– bilety do kina, dla smakoszy świeża kawa i herbata oraz owoce,
– wyjścia integracyjne na mecze i inne imprezy.