Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA  sp. z o.o. posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Dla naszego Klienta firmy z branży doradczej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Samodzielny/a księgowy/a
Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– dekretowanie i księgowanie dokumentów,

– prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami,

– aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

– księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów,

– przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

– rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków europejskich, transakcji międzynarodowych, projektu inwestycyjnego.

Kandydacie jeśli:

– Masz 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku,
– biegłą, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
– znajomość programów z zakresu pakietu INSERT,
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy rozliczaniu projektów inwestycyjnych.

Oferujemy:

– umowę o pracę lub B2B,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– benefity – opieka medyczna, multisport lub budżet na szkolenia do wyboru,
– rozwój w ramach stanowiska, regularne szkolenia,
– dobra atmosfera gwarantowana!