Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta specjalizującego się w dystrybucji wysokiej jakości ceramiki i armatury łazienkowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                           Przedstawiciel handlowy
                                                                Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– pozyskiwanie nowych klientów zarówno w terenie jak i w salonie,
– organizacja szkoleń i wydarzeń dla klientów, architektów,
– pomoc przy ekspozycji salonu,
– przygotowywanie wycen, faktur, organizacja dostawy.

Kandydacie jeśli:
– masz doświadczenie w sprzedaży,
– lubisz pracę ludźmi oraz nie boisz się pracy w terenie,
– posiadasz wyczucie designu,
– interesujesz się wnętrzami, architekturą,

APLIKUJ!

W zamian oferujemy:
– pracę na podstawie umowy o pracę,
– motywacyjny system wynagrodzeń 2500-3000 zł netto podstawy i wysokie prowizje,
– samochód służbowy do pracy w terenie,
– szkolenia produktowe, zawodowe oraz wyjazdy do fabryk.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA  sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.