Operator wózka widłowego

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Dla naszego Klienta, producenta wysokiej jakości żywności, surowców oraz produktów dla przetwórstwa rolno-spożywczego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: okolice Poznania

 

U naszego klienta znajdziesz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Uczciwe wynagrodzenie plus premia roczna (jednokrotność wynagrodzenia),
  • Możliwość awansu na zastępcę kierownika,
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej, korzystania z karty Multisport, oraz bony świąteczne.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś gotowy do pracy w trybie 8godzinnym w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
  • Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego niskiego składu,
  • Lubisz pracę w ruchu ponadto pozostałe zadania związane z obsługa maszyn, pakowaniem nie są dla Ciebie nudą,
  • Nie posiadasz przeciwwskazań do przebywania w otoczeniu gdzie występuje kurz.

Zgłoś się do nas i dowiedz się więcej!

Poznajmy się i porozmawiajmy o szczegółach!

Rekrutację prowadzi Iza:
577 676 999
izabela.biegala@grupaprofesja.com

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi:

Izabela Biegała

Izabela Biegała

Tel: 577 676 999