Młodszy specjalista ds. obsługi sklepu online (German Native Speaker)

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Naszym klientem jest międzynarodowy producent oraz dystrybutor produktów cukierniczych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, którzy chcą się rozwijać w kierunku marketingu na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. obsługi sklepu online 

(German Native Speaker)

Miejsce pracy: Poznań

 

Korzyści dla Ciebie:

 • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w elastycznych godzinach,
 • Realny rozwój zawodowy oraz udział w szkoleniach zagranicznych,
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego,
 • Wsparcie i wiedza doświadczonych specjalistów ds. handlu i sprzedaży internetowej,

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

 • Twoim językiem ojczystym jest j. niemiecki a oprócz tego bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim i polskim,
 • Interesujesz się sprzedażą i marketingiem internetowym ,
 • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub sklepu internetowego
 • Znasz zagadnienia związane z E-commerce, jeśli nie- przekażemy Tobie niezbędną wiedzę,
 • Mile widziane obsługa Google Analytics, Google Ads oraz techniki copywriting

Twoje obowiązki:

 • Kompleksowa obsługa sklepu online,
 • Profesjonalna obsługa klientów: telefoniczna , e-mail oraz odpowiadanie na ich potrzeby wykorzystując chat,
 • Monitorowanie przebiegu procesu zamówień,
 • Prowadzenie działań prosprzedażowych (optymalizacja oferty pod kątem słów kluczowych, tworzenie reklam),
 • Współpraca z pozostałymi działami.

Rekrutację prowadzi Iza:
577 676 999
izabela.biegala@grupaprofesja.com

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

 

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu