Manager Salonu

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Naszym klientem jest czołowa polska marka modowa, która każdego dnia inspiruje kobiety. Firma na pierwszym miejscu stawia na rozwój pracowników oraz marki. W zespole jest wiele wyjątkowych osób, które od kilkunastu lat wkładają serce i talent w to, by w ręce kobiet trafiały doskonałe kolekcje. Obecnie sieć tworzy 70 własnych sklepów firmowych, 17 placówek franczyzowych oraz 58 sklepów partnerskich.

Będziesz pracować w nowoczesnej przestrzeni, wśród pozytywnie nastawionych ludzi w otoczeniu modnych ubrań jako:

Manager Salonu

miejsce pracy: C.H .Galeria Bałtycka, C.H. FORUM

 

Zacznij współpracę z MARKĄ:

 • O silnej i wiodącej pozycji w branży modowej w Polsce i za granicą
 • Stawiająca na budowanie relacji w zespole oraz stawiająca na ciągły rozwój
 • Oferującą atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczną (rozbudowany system prowizyjny)
 • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość pełnienia funkcji mentora
 • Benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, prezenty świąteczne oraz zniżki na zakupy w sklepach firmowych, ubrania z bieżącej kolekcji

jeśli...

Ze swojej strony oferujesz:

 • Ponad 2 letnie doświadczenie w pracy jako Manager lub Kierownik sklepu (preferowana marka Premium)
 • Świetnie sprawdzasz się w roli lidera, potrafisz motywować innych do kreatywnego działania
 • Realizacja celów sprzedażowych jest dla Ciebie wyzwaniem

Cechuje Cię:

 •  pozytywne nastawienie i aktywne działanie,
 •  elastyczność i otwartość na inne osoby

Jeśli moda to Twoja pasja a ponadto świetnie czujesz się w roli lidera nastawionego na relacje z zespołem- gdyński zespół czeka na Ciebie!

Wyzwania czekające na Managera Salonu:

 • Zarządzanie zespołem sprzedawców (zarówno w zakresie HR, jak i aktywnie uczestniczenie w obsłudze klienta),
 • Odpowiedzialność za działanie sklepu (od strony administracyjnej i realizacji zadań zespołu i własnych),
 • Dbająca o wygląd i wystrój sklepu,
 • Uczestnictwo w opiniowaniu kolekcji na przyszłe sezony

Poznajmy się i porozmawiajmy o szczegółach!

Rekrutację prowadzi Ania:
☎ 791 119 666
anna.gasiorek@grupaprofesja.com

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi: