Specjalista ds. E-commerce

Grupa Profesja Sp. z o. o.
Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Aktywnie promujemy naukę i wspieramy przedsiębiorczość, a jednocześnie pracujemy dla dużych i znanych marek. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Dla jednej z nich szukamy osób do rozwoju platformy i sprzedaży, które znają zasady kreowania sprzedaży w internecie:

Koordynatora zespołu E-commerce.

(Krotoszyn)

Firma działa na rynku od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą artykułów: elektrycznych, oświetleniowych  oraz chemicznych, farmaceutycznych, spożywczych. Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną, hurtową oraz realizuje różnorodne projekty na terenie całej Polski.

Zacznij współpracę z firmą która oferuje:

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji i współtworzenia projektów e-commerce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Miejsce pracy w nieustannie rozwijającej się firmie oraz wspierający i przyjazny zespół młodych ludzi
  • Cykl szkoleń branżowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Jeśli masz otwarty umysł i znasz zasady kreowania wizerunku w internecie :

  • Umiesz wdrażać i koordynować procesy e-commerce wraz z integracją systemem ERP
  • Potrafisz zaplanować i prowadzić kampanie w Social Mediach
  • Znasz narzędzia Google (Analytics, Adwords, Remarketing, Sieć marketingowa oraz zasady pisania artykułów na potrzeby SEO/SEM
  • Obsługujesz sklep internetowy na platformie PreStashop- mile widziane
  • Jesteś osobą samodzielną, świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

Jesteśmy otwarci na osoby będące na początku swojej drogi w świecie marketingu!

Poznajmy się już dziś i porozmawiajmy o szczegółach 😊

Rekrutację prowadzi Iza:
577 676 999
izabela.biegala@grupaprofesja.com

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi:

Izabela Biegała

Izabela Biegała

Tel: 577 676 999