Fundacja Partycypacji Społecznej powstała w celu promowania działań na rzecz aktywności społecznej. W swojej pracy kierujemy się empatią, otwartością, racjonalnością. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją. Jesteśmy grupą osób tworzących zgrany i profesjonalny zespół.

Aktualnie w związku z realizacją nowych projektów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

                                          Koordynator regionalny

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:
-rekrutacja uczestników projektu

-nadzór i weryfikacja dokumentów

-wsparcie kierownika projektu w realizacji działań administracyjnych w projekcie,
– wsparcie logistyczne działań szkoleniowych trenerów

– organizacja grup szkoleniowych, planowanie pracy trenerów,
– prowadzenie procesów promocyjnych

– współpraca z beneficjentami oraz upowszechnianie rezultatów projektu.

Dołącz do naszego Zespołu!

Od Kandydatów oczekujemy:

-znajomości wytycznych dotyczących realizacji projektów współfinansowanych z UE

-umiejętności czytania wniosku o dofinansowanie projektu
– min. 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów unijnych w tym:
– działania promocyjno-informacyjne, rekrutacja UP,
– organizacja szkoleń,
– znajomość specyfiki regionu,
– doświadczenie we współpracy z JST,
– prawo jazdy kat B.

Dodatkowym atutem będzie:

-umiejętność obsługi SL-a

-znajomość procedury wyboru wykonawców w trybie zasady konkurencyjności/rozeznania rynku

Warto do nas dołączyć! Oferujemy:

– Formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb,
– Benefity do wyboru: Multisport, Luxmed lub dofinansowanie do szkoleń,
– Możliwość uelastycznienia godzin pracy, pracę zdalną,
– Udogodnienia dla matek z dziećmi,
– Pracę w przyjaznym i zgranym Zespole,
– Możliwość rozwoju swoich kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.