Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta – Instytutu prowadzącego działalność naukowo- badawczą i wdrożeniową z zakresu rozwoju i modernizacji ochrony roślin, poszukujemy pracownika na stanowisko:

                                    Koordynator ds. projektów naukowych
                                                                Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania,
– przygotowywanie wniosków projektowych, kalkulacja kosztów,
– zarządzanie projektami krajowymi i zagranicznymi,
– raportowanie.

Od kandydatów oczekujemy:
– min. 1 rocznego doświadczenia w realizacji projektów naukowo- badawczych,
– bardzo dobrej znajomości j. angielskiego – min B2,
– komunikatywności, inicjatywy w działaniu,
– umiejętności pracy w zespole.

W zamian oferujemy:
– pracę na podstawie umowy o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa i procent o pozyskanego projektu,
– elastyczne godziny pracy – 6:30-16:30,
– możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego wraz z aktualną klauzulą RODO