Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta specjalizującego się w najwyższej jakości zintegrowanych systemach audiowizualnych poszukujemy osoby która dołączy do zespołu ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnieniowych oraz transmisji.

                                           Doradca techniczno – handlowy
                                                       Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

– kalkulacja wycen dla klienta, wsparcie działu sprzedaży,
– przygotowywanie dokumentacji,
– przygotowywanie konfiguracji sprzętowych,
– koordynacja wdrożeń.

Od kandydatów oczekujemy:
– min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
– umiejętności technicznych, znajomości programu AutoCad,
– prawa jazdy kat B,
– zamiłowania do nowoczesnych technologii, rozwiązań IT.

W zamian oferujemy:
– pracę na podstawie umowy o pracę,
– wynagrodzenie podstawowe 3000 – 4000 zł netto oraz premie uznaniowe,
– podstawowe narzędzia pracy, kompleksowe wdrożenie,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w dynamicznej branży.