Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703). Dla naszego Klienta- jednej z największych agencji reklamowych w Polsce – poszukujemy kandydata na stanowisko:

 

Account Manager (branża reklamowa)

miejsce pracy: Poznań

 

 

 Jeżeli chcesz:

 • współpracować z jednym z kluczowych Klientów agencji;
 • koordynować ciekawe projekty reklamowe;
 • mieć pod stałą kontrolą budżet produkcyjny;
 • zarządzać kilkuosobowym zespołem kreatywnych specjalistów…

 

a w zamian za swoje zaangażowanie:

 • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie;
 • pracować w nowoczesnym biurze w centrum Poznania z nieograniczonym dostępem do kawy i herbaty;
 • uczestniczyć w cyklicznych imprezach integracyjnych;
 • mieć możliwość udziału w planach zdjęciowych kampanii reklamowych-

Aplikuj ! Czekamy na Twoje zgłoszenie !

 

 

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

 • bardzo dobrze znasz język niemiecki (C1);
 • posiadasz roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta niemieckojęzycznego oraz zarządzaniu zespołem (mile widziane doświadczenie w branży reklamowej);
 • obsługa pakietu MS Office (w tym Excela) nie jest dla Ciebie problemem;
 • dobrze radzisz sobie z organizacją pracy własnej oraz całego zespołu, jesteś osobą komunikatywną i zorientowaną na osiąganie wyznaczonych celów.

 

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

 

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

 

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.