Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703). Dla naszego Klienta- rodzinnej firmy produkcyjnej działającej w branży metalowej – poszukujemy kandydata na stanowisko:

 

Specjalista ds. sprzedaży

miejsce pracy: Poznań

 

 

 Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa bieżących na rynku polskim;
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.

 

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym;
  • obsługa pakietu MS Office nie jest dla Ciebie problemem;
  • dobrze radzisz sobie z organizacją pracy własnej, jesteś osobą komunikatywną i zorientowaną na osiąganie wyznaczonych celów.

 

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w rodzinnej firmie w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość pracy zdalnej.

Aplikuj ! Czekamy na Twoje zgłoszenie !

 

 

 

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

 

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

 

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.