Lektor języka obcego

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. ( certyfikat nr 15703) – Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Aktualnie  poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Lektor języka obcego

SZUKAMY LEKTORÓW JĘZYKOWYCH: angielski niemiecki lub rosyjski do współpracy- głównie na terenie woj. wielkopolskiego.

 

Zacznij z nami współpracę:

  • Oferujemy elastyczną umowę wg preferencji (umowa zlecenie lub B2B)
  • Naszymi klientami są znane, polskie firmy działające w różnych branżach stawiamy na długotrwałe relacje i profesjonalizm
  • Będziesz miał/a możliwość budowania ciekawego doświadczenia zawodowego poprzez realizację projektów

Wyzwania:

  • Analiza potrzeb grupy szkoleniowej (dopasowanie programu nauczania do aktualnego poziomu wiedzy uczestników)
  • Skuteczne prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji językowych (A1-C2)
  • Monitoring efektów działań rozwojowych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie jako lektor (grupowy i indywidualny) poparte certyfikatami oraz rekomendacjami
  • Posiadanie kwalifikacje do nauczania języków obcych: A1- C2/ język biznesowy
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych (elastyczność, otwartość na ludzi oraz nowe wyzwania, indywidualne podejście do uczestników)

POZNAJMY SIĘ! Porozmawiajmy o szczegółach!

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej Grupa Profesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

 

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi: