Gala Top Polish Brands

Wczoraj, 06.03.2020r, w Hotelu Bristol w Warszawie, odbyła się gala Top Polish Brands. Wieczór pełen emocji, któremu przyświecał charytatywny cel.

Swoją premierę miała książka „Zwykli, niezwykli. Historie biznesowe ludzi sukcesu i polskich marek”, w której znalazła się rozmowa z naszą Panią Prezes Dominika Flaczyk. 👏🏼 Zostało zebranych 45 inspirujących historii biznesowych wielu polskich firm. Publikacja przedstawiona jest w formie serii wywiadów, wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm. Skierowana jest do ludzi biznesu oraz osób zainteresowanych ekonomią i historią rozwoju polskich firm.

Podczas gali zostały przeprowadzone dwa panele dyskusyjne: pierwszy dotyczył wizji firmy i roli lidera, a drugi- innowacji w biznesie. Wydarzenie uświetniła uroczysta kolacja i wiele atrakcji, takich jak pokaz mody DeVu Diana Walkiewicz. W drugiej części gali odbyła się licytacja charytatywna.

Odebraliśmy również statuetkę przyznaną przez magazyn CEOWORLD! Cieszymy się, że nasz rozwój został doceniony 🤩 Bardzo dziękujemy Milenie Annie Gołdzie za zaproszenie, wspaniałą inicjatywę i promowanie polskich liderów!