15Maj

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was powiadomić, że podobnie jak w roku ubiegłym Grupa Profesja dołączyła do akcji „Dwie godziny dla rodziny”!

Jest to już IX edycja tego programu, którego celem jest zaangażowanie jak największej ilości firm na całym świecie, aby promować i wdrażać w życie uniwersalne wartości, jakimi bez wątpienia są budowa i zaciskanie więzi rodzinnych.

Tegoroczne motto przewodnie to „Pokoleniowy Klub Filmowy”.
Mimo, że więcej czasu spędzamy teraz w domu, to przeniesienie tam życia zawodowego i problemy związane z kryzysem często nie pozwalają na efektywne spędzanie czasu z najbliższymi. Z tego powodu, w piątek, 15 maja wszyscy pracownicy Profesji kończą pracę o 14!

Mamy nadzieję, że każdy z nas zwróci wtedy uwagę na to co najcenniejsze, czyli naszą rodzinę i owocnie wykorzysta ten czas, tworząc wspólnie niezapomniane chwile, pełne uśmiechu i miłości.

Serdecznie zachęcamy również do wzięcia udziału w akcji wszystkie firmy z którymi współpracujemy. Wspólnie promujmy wartości naprawdę ważne i uniwersalne. Szczególnie teraz, w tak trudnym okresie, kiedy bliskość drugiego człowieka jest na wagę złota, doceńmy to i korzystajmy z każdej wspólnej chwili.

Dwie godziny dla Rodziny