Specjalista ds. projektów międzynarodowych

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Jako firma stawiamy na elastyczność i rozwój osobisty naszych pracowników. Nasz zespół tworzą ludzie o różnorodnych osobowościach i umiejętnościach, zdeterminowani na sukces. Niezwykle cenimy gotowość do zmian oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Jeżeli identyfikujesz się z naszymi wartościami, zapraszamy Cię do naszego zespołu

Specjalistów ds. projektów międzynarodowych

Poznań (Junikowo)

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI:

 • Na podstawie zatrudnienia w oparciu o UOP w wymiarze całego etatu
 • Oferujemy liczne szkolenia
 • Możliwość pracy zdalnej
 • Codzienną pracę w środowisku międzynarodowym

Będziesz zajmować się:

 • Pozyskiwaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami zagranicznymi
 • Rozwijaniem i realizacją projektów społecznych o charakterze międzynarodowym
 • Wprowadzaniem nowych rozwiązań i prowadzenie konsultacji z zakresu współpracy międzynarodowej
 • Organizacją wizyt studyjnych w Polsce i zagranicą

Będziesz miał szansę sprawdzić się w wyjątkowych projektach międzynarodowych oraz wykorzystać swój potencjał oraz umiejętności językowe w realizacji aktualnych i przyszłych projektów!

Jeśli:

 • Znasz język angielski na poziomie C1
 • Lubisz codzienny kontakt z ludźmi oraz wykazujesz się dużą kreatywnością w działaniu
 • Jesteś absolwentem studiów wyższych

BARDZO CHĘTNIE CIĘ POZNAMY I POROZMAWIAMY O SZCZEGÓŁACH WSPÓŁPRACY 😊

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Aplikuj na stanowisko

Aplikuj

Poleć znajomemu

Rekrutację prowadzi:

Izabela Biegała

Izabela Biegała

Tel: 577 676 999